Doprava-osôb - Preprava osôb do Bulharska

  Úvod |  Kontakt |  Cenník |  ** AKCIA** |  Referencie

Preprava osôb do Bulharska 4 - 7 osôb taxi ,cena pre jednu osobu je 100€  pre 1000km osoba

Expresná preprava komfortným mikrobusom s  klimatizáciou vhodná pre 5 až 7 osôb.

 Bulharsko sa nachádza na Balkánskom poloostrove v juhovýchodnej časti Európy. Na severe Bulharska tvorí hranicu s Rumunskom rieka Dunaj, na juhu prebieha hranica s Gréckom a Tureckom. Východná časť územia je omývaná vodami Čierneho mora. Táto malá kra
jina má čo ponúknuť každému turistovi. Zlaté pláže a dlhé leto, zelené vzrušujúce hory, čisté jazerá, minerálne pramene, historické mestá. Historicky bolo Bulharsko vždy križovatkou Európy, krajina s dramatickou a búrlivou históriou.

Čierne more čisté bez prílivov a odlivov, alebo nebezpečných zvierat. Čierne more obmýva 378 kilometrov pobrežia a radí sa medzi menšie moria. Nie je príliš slané a je charakteristické priezračnosťou jeho vody.

Piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do vody sú vhodné pre deti, sú široké až 80 metrov a sú pokryté jemným pieskom. Priemerná denná letná teplota sa pohybuje medzi 24-29°C a teplota vody medzi 20-25°C. Mierna klíma, príjemné teploty a čistota vody, priateľskosť a pohostinnosť miestnych obyvateľov lákajú turistov, čím sa Bulharsko stáva jedným z najvyhľadávanejších miest letnej dovolenky. Vďaka atraktívnemu valutovému kurzu je pobyt v Bulharsku ešte stále finančne výhodný.

Na výber máte 2 možnosti pre svoju dovolenku:

Veľké rekreačné strediská
Albena, Zlaté Piesky, Sv. Konstantín a Elena, Slnečné pobrežie - sú takou výkladnou skriňou Bulharska. Sú luxusné, pompézne, komfortné a majú vynikajúcu infraštruktúru.


 Mestečká a dediny 
Kranevo,Sozopol, Prímorsko, Kiten, Carevo - napriek tomu, že aj tieto oblasti sú poznačené cestovným ruchom, stále sa v nich môžete stretnúť s takým "ozajstným" bulharským životom. Dovolenkovanie v týchto letoviskách je podstatne lacnejšie a jednoduchšiu infraštruktúru vyvážia pohostinní miestni obyvatelia. Takáto dovolenka je vhodnejšia pre „romantické typy“.
 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.doprava-osob.sk - Red Global s.r.o. Obchodná 39,  811 06  Bratislava - Staré Mesto               
   IČO:48094757   DIČ:2120102567   Tel
  GPS : 48.1480736   17.1113042