Doprava-osôb - Preprava osôb do Čiech

  Úvod |  Kontakt |  Cenník |  ** AKCIA** |  Referencie

 

         Preprava osôb - Česká republika , 4- 7 osôb cena pre osobu 100€ pri 1000km

Česká republika leží v samom strede Európy  a je charakteristická prekrásnymi horami, riekami, lúkami, historickými mestami a stovkami ďalších lákavých a nádherných miest. Počas dovolenky v Českej republike sa nebudete určite nudiť, či už sem prídete za kultúrou alebo za turistikou. História Českej republiky siaha po obdobie Veľkej Moravy.

Povrch Českej republiky je vskutku rozmanitý a milovníci prírody majú počas dovolenky kam ísť – Šumava, Český les, Krušné hory, Krkonoše, Orlické vrchy či Jeseníky. Unikátom je Boubínsky prales, ktorý je starší než samotný ľudský rod a je prísne zákonom chránený. Česká republika patrí medzi bezpečné krajiny a je na vysokej úrovni ako kultúrne, tak aj hospodársky a tiež čo sa týka ubytovania a ponúkaných služieb. Česká kuchyňa je pestrá a ponúka množstvo vynikajúcich jedál. Treba ochutnať vepřo-knedlo-zelo, sviečkovú na smotane, utopencov, olomoucké syrečky, škubánky alebo bramborák. Česká republika je preslávená vynikajúcim pivom a bylinným likérom Becherovkou.

Pamiatok v Českej republike sú stovky. Počas dovolenky v Českej republike určite treba vidieť hlavné mesto – stovežatú Prahu. Zlatá ulička, Hradčany, Pražský hrad, Karlov most, Národné múzeum či Orloj je len malá časť toho, čo sa dá v tomto nádhernom meste vidieť. Hrady a zámky v Českom Krumlove, Karlštejne, Břeclavi a Jičíne sú tak isto časťou z desiatok miest a dedín, ktoré očaria milovníkov histórie. Nechýbajú ani ZOO, napr. v Zlíne alebo v Dvůrci Králové, prípadne nádherné  kúpele v Karlových Varoch, ktoré vznikli už v 14. storočí.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.doprava-osob.sk - Red Global s.r.o. Obchodná 39,  811 06  Bratislava - Staré Mesto               
   IČO:48094757   DIČ:2120102567   Tel
GPS : 48.1480736   17.1113042